| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| standardowe opakowanie: | Pudełko kartonowe/drewniana skrzynia |
| Okres dostawy: | 6 ~ 8 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 500 zestawów rocznie |
Fanuc R-2000iC/165F to 6-osiowy robot przemysłowy o dużej wytrzymałości, z udźwigiem 165 kg i zasięgiem 2655 mm. Należy do długiej serii R-2000iC, znanej z wąskiego nadgarstka, wysokiej sztywności i doskonałych czasów cyklu. Jest to jeden z najczęściej instalowanych robotów na światowych liniach zgrzewania punktowego w przemyśle motoryzacyjnym, ale jest również powszechnie stosowany do obsługi ciężkich materiałów, paletyzacji i obsługi maszyn.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Udźwig | 165 kg |
| Maksymalny zasięg | 2655 mm |
| Liczba osi | 6 |
| Powtarzalność | ±0,05 mm |
| Pozycja montażu | Podłoga |
| Sterownik | R-30iB / R-30iB Plus |
| Moment / bezwładność nadgarstka | Wysoki (odpowiedni do ciężkich pistoletów) |
| Stopień ochrony | IP54 (standard) |
Proszę podać:
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| standardowe opakowanie: | Pudełko kartonowe/drewniana skrzynia |
| Okres dostawy: | 6 ~ 8 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 500 zestawów rocznie |
Fanuc R-2000iC/165F to 6-osiowy robot przemysłowy o dużej wytrzymałości, z udźwigiem 165 kg i zasięgiem 2655 mm. Należy do długiej serii R-2000iC, znanej z wąskiego nadgarstka, wysokiej sztywności i doskonałych czasów cyklu. Jest to jeden z najczęściej instalowanych robotów na światowych liniach zgrzewania punktowego w przemyśle motoryzacyjnym, ale jest również powszechnie stosowany do obsługi ciężkich materiałów, paletyzacji i obsługi maszyn.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Udźwig | 165 kg |
| Maksymalny zasięg | 2655 mm |
| Liczba osi | 6 |
| Powtarzalność | ±0,05 mm |
| Pozycja montażu | Podłoga |
| Sterownik | R-30iB / R-30iB Plus |
| Moment / bezwładność nadgarstka | Wysoki (odpowiedni do ciężkich pistoletów) |
| Stopień ochrony | IP54 (standard) |
Proszę podać: