| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| standardowe opakowanie: | Pudełko kartonowe/drewniana skrzynia |
| Okres dostawy: | 6 ~ 8 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 500 zestawów rocznie |
R-2000iC/165F to klasyczny robot Fanuc's o ładowności 165 kg o zasięgu 2655 mm. Ma bardzo cienkie nadgarstki do szybkich cykli spawania i wysoką sztywność ramienia do obsługi ciężkich pistoletów lub dużych części.Ten model jest od wielu lat jednym z najpopularniejszych robotów w produkcji samochodowej i nadal jest jednym z najczęstszych robotów na linii spawalniczych na świecie..
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Narysowany ładunek użyteczny | 165 kg |
| Maksymalny zasięg | 2655 mm |
| Osi | 6 |
| Powtarzalność | ± 0,05 mm |
| Wstawianie | Podłoga |
| Kontroler | Seria R-30iB |
| Pojemność obciążenia nadgarstka | Wysoka (optymalizowana do pistoletów spot) |
| Ochrona | Standardy IP54 |
Proszę nam powiedzieć:
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| standardowe opakowanie: | Pudełko kartonowe/drewniana skrzynia |
| Okres dostawy: | 6 ~ 8 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 500 zestawów rocznie |
R-2000iC/165F to klasyczny robot Fanuc's o ładowności 165 kg o zasięgu 2655 mm. Ma bardzo cienkie nadgarstki do szybkich cykli spawania i wysoką sztywność ramienia do obsługi ciężkich pistoletów lub dużych części.Ten model jest od wielu lat jednym z najpopularniejszych robotów w produkcji samochodowej i nadal jest jednym z najczęstszych robotów na linii spawalniczych na świecie..
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Narysowany ładunek użyteczny | 165 kg |
| Maksymalny zasięg | 2655 mm |
| Osi | 6 |
| Powtarzalność | ± 0,05 mm |
| Wstawianie | Podłoga |
| Kontroler | Seria R-30iB |
| Pojemność obciążenia nadgarstka | Wysoka (optymalizowana do pistoletów spot) |
| Ochrona | Standardy IP54 |
Proszę nam powiedzieć: