|
|
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| standardowe opakowanie: | Plastikowe pudełko |
| Okres dostawy: | 6 ~ 8 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 1000 zestawów rocznie |
Leadshine DH116 to 5-palcowa ręka robota z serii DH. Posiada 6 aktywnych stopni swobody + 5 pasywnych, bezpędzlowych silników bez rdzenia, reduktory planetarne,i hybrydowe sterowanie pozycją siłyZaprojektowany dla robotów współpracujących, rąk humanoidalnych oraz platform badawczo-edukacyjnych, oferuje silną zdolność obciążenia i percepcję w konkurencyjnej cenie.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Całkowite stopnie wolności | 11 (6 aktywnych + 5 pasywnych) |
| Silniki | Bez szczotki bez rdzenia + reduktor planetarny |
| Komunikacja | EtherCAT (100 MHz), zgodny z CAN/RS485 |
| Maksymalne obciążenie (cała ręka) | 40 kg |
| Maksymalne obciążenie (jeden palec) | 10 kg |
| Wciągające życie | > 100 000 cykli |
| Tryb sterowania | Pętla prądu FOC + reakcja dotykowa + hybrydowy układ siły |
| Zestaw | DH116 |
Proszę podać:
|
|
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| standardowe opakowanie: | Plastikowe pudełko |
| Okres dostawy: | 6 ~ 8 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 1000 zestawów rocznie |
Leadshine DH116 to 5-palcowa ręka robota z serii DH. Posiada 6 aktywnych stopni swobody + 5 pasywnych, bezpędzlowych silników bez rdzenia, reduktory planetarne,i hybrydowe sterowanie pozycją siłyZaprojektowany dla robotów współpracujących, rąk humanoidalnych oraz platform badawczo-edukacyjnych, oferuje silną zdolność obciążenia i percepcję w konkurencyjnej cenie.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Całkowite stopnie wolności | 11 (6 aktywnych + 5 pasywnych) |
| Silniki | Bez szczotki bez rdzenia + reduktor planetarny |
| Komunikacja | EtherCAT (100 MHz), zgodny z CAN/RS485 |
| Maksymalne obciążenie (cała ręka) | 40 kg |
| Maksymalne obciążenie (jeden palec) | 10 kg |
| Wciągające życie | > 100 000 cykli |
| Tryb sterowania | Pętla prądu FOC + reakcja dotykowa + hybrydowy układ siły |
| Zestaw | DH116 |
Proszę podać: