|
|
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| standardowe opakowanie: | Plastikowe pudełko |
| Okres dostawy: | 6 ~ 8 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 1000 zestawów rocznie |
Ołów DH116 5 palców
Przegląd produktu
Leadshine DH116 to ogólnodostępna pięcioramiista ręka z 11 stopniami swobody (6 aktywnych).i silne odczucie dotyku/siłyModel ten został opracowany dla aplikacji robotów współpracujących, prototypów humanoidów oraz platform edukacyjnych/badawczych, które potrzebują efektywnych kosztowo, ale zdolnych zręcznych efektów końcowych.
Specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Aktywny DOF | 6 |
| Łączne DOF | 11 |
| Silniki napędowe | Bez szczotki bez rdzenia + reduktor planetarny |
| Interfejs komunikacji | EtherCAT (100 MHz), CAN/RS485 |
| Całkowita pojemność obciążenia ręcznego | Do 40 kg |
| Pojemność ładunkowa jednego palca | Do 10 kg |
| Żywotność (uchwyt) | > 100 000 cykli |
| Algorytm sterowania | Prąd FOC + odwrotna reakcja dotykowa + hybrydowy układ siły |
Przemysł aplikacyjny
Powszechne problemy i rozwiązania
Modele zastępcze
Dlaczego od nas kupować?
Zaopatrzenie i czas dostawy
Formularz RFQProszę wysłać nam:
|
|
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| standardowe opakowanie: | Plastikowe pudełko |
| Okres dostawy: | 6 ~ 8 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 1000 zestawów rocznie |
Ołów DH116 5 palców
Przegląd produktu
Leadshine DH116 to ogólnodostępna pięcioramiista ręka z 11 stopniami swobody (6 aktywnych).i silne odczucie dotyku/siłyModel ten został opracowany dla aplikacji robotów współpracujących, prototypów humanoidów oraz platform edukacyjnych/badawczych, które potrzebują efektywnych kosztowo, ale zdolnych zręcznych efektów końcowych.
Specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Aktywny DOF | 6 |
| Łączne DOF | 11 |
| Silniki napędowe | Bez szczotki bez rdzenia + reduktor planetarny |
| Interfejs komunikacji | EtherCAT (100 MHz), CAN/RS485 |
| Całkowita pojemność obciążenia ręcznego | Do 40 kg |
| Pojemność ładunkowa jednego palca | Do 10 kg |
| Żywotność (uchwyt) | > 100 000 cykli |
| Algorytm sterowania | Prąd FOC + odwrotna reakcja dotykowa + hybrydowy układ siły |
Przemysł aplikacyjny
Powszechne problemy i rozwiązania
Modele zastępcze
Dlaczego od nas kupować?
Zaopatrzenie i czas dostawy
Formularz RFQProszę wysłać nam: